Môj FOTO príbeh…Môj príbeh o fotografovaní sa začal písať v detstve. Keď som si požičala od ocina starý analógový fotoaparát, vybehla na lúku s kamoškou a fotila ako drak. Potom čakanie na moment prekvapenia. Bude z toho niečo alebo nie? Ocino sa zatvoril do našej mini kúpeľne a čaroval vo svojej tmavej komore.

Potom som si išla svojou cestou, študovala a študovala ale niečo úplne iné ako fotografiu. Tak sa zo mňa stala priemyselná manažérka. Wau. Pani inžinierka. Splnila som si sen pracovať vo veľkej automobilke, lebo aj autíčka boli kedysi mojou „dievčenskou“ vášňou.

Potom prišla prvá materská a s ňou darček od uja. Malý šikovný digitál. S ním som si opäť pripomenula, prečo milujem fotografie. Zachytia tie úžasné momenty, ktoré pri deťoch letia akosi rýchlejšie a intenzívnejšie. A tiež som si uvedomila, že život je o niečom inom, moje hodnoty sa zmenili od základov.

Zažila som si pár faciek a skúseností a o to viac som si uvedomila, že chcem žiť tak ako cítim. Dovtedy ma k fotografovaniu vždy len niekto alebo niečo dotlačilo. Sama som si neverila. Prichádzali skúšky, že na to nemám, nie si študovaná, v Žiline je fotografov ako húb po daždi a bla bla bla.

A teraz viem, že si svoj život tvorím sama a chcem si ho užiť naplno s prácou, ktorú milujem. A tým fotografovanie a práca s fotkami pre mňa určite je.

Som vďačná za dôveru mojich zákazníkov. A práve aj pre vzťahy túto prácu milujem. Je to úžasné prepojenie a viac ako len - počkaj, sadni si, daj si hlavu na bok, môžeš ísť - ako to bolo kedysi vo fotoateliéroch.

Najradšej zachytávam detský a rodinný svet, pretože RODINA je mojou prioritou číslo 1. Milujem všetko čo súvisí so svadbou a emóciami na nej.

Druhou láskou vo fotografovaní sa mi stali psíkovia. Vždy som mala túto myšlienku niekde hlboko v sebe a až keď odišla po 13 rokoch moja psia kamoška Lili, to vyplávalo na povrch. A preto som založila projekt na Instagrame Lilis_foto.

Teším sa na spoluprácu s Vami a na všetko čo spolu vymyslíme.

Darina

 
home_weddingphotos_icon5
4

4 objektívy Nikkor

home_weddingphotos_icon6
9

1 veľké biele neutrálne + 8 menších farebných pozadí

home_weddingphotos_icon7
1

1 prenosný softbox

Nikon D600

Nikon D5100

Blesk SB-700

Godox Softbox 50 x 70cm

Odrazné dosky